Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce w sprawie Cookies.

X
Builder

Builder

Moduł to, najprościej mówiąc, jednostka o określonych wymiarach i cechach. Jednak, jak wiadomo, w zależności od dziedziny wiedzy, ten wyraz ma wiele znaczeń. Podobnie w architekturze, moduł modułowi nierówny.

Architektura

Architektura

Budynek nie jest kosztownym, starannie wykonanym gadżetem, który nie zostawia pola do popisu dziecięcej wyobraźni, ale czymś w rodzaju kolorowych klocków Lego.

Dziennik Gazeta Prawna

Dziennik Gazeta Prawna

„Władze dzielnicy Targówek w Warszawie właśnie oddają do użytku dwa nowe przedszkola. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że budowa zakończyła się w 90 dni od podpisania umowy z wykonawcą.”

Communal Manager

Communal Manager

Polskie miasta nie należą do liderów, jeśli chodzi o liczbę toalet publicznych. To nieco wstydliwy problem. Jeszcze większym wyzwaniem bywają organizowane w miastach imprezy masowe.

Gazeta.pl Warszawa

Gazeta.pl Warszawa

Po feriach 150 sześciolatków z Targówka przestanie chodzić do przepełnionych podstawówek. Zaczną zajęcia w zbudowanych specjalnie dla nich modułowych przedszkolach.

Bryła

Bryła

Architektoniczną edukację warto zacząć od najmłodszych lat. Na lekcję dobrej architektury mogą już od stycznia liczyć dzieci z warszawskiego Targówka.

Fakt.pl

Fakt.pl

Na Targówku powstały pierwsze dwa przedszkola modułowe w Warszawie. Są funkcjonalne i estetyczne, a ich wybudowanie zajęło zaledwie trzy miesiące.

Moje Miasto Warszawa

Moje Miasto Warszawa

Budowa przedszkola o powierzchni 500 metrów kwadratowych w systemie modułowym (zestawiania kilku kontenerów) zajmuje niecały miesiąc.

Naszemiasto.pl

Naszemiasto.pl

Na Targówku zostaną dziś otwarte pierwsze w Warszawie przedszkola modułowe. Ich budowa trwała… nieco ponad miesiąc. Koszt inwestycji to jedyne 4,3 mln zł. Jak to możliwe?

Gazeta Wyborcza Gorzów Wlkp.

Gazeta Wyborcza Gorzów Wlkp.

Przedszkola i żłobki modułowe powstają w całej Polsce. Montaż budynku z gotowych elementów przestrzennych przypomina budowanie z klocków lego.

Urząd Dzielnicy Targówek

Urząd Dzielnicy Targówek

4,6 mln złotych – tyle kosztowały dwie placówki ustawione przy szkołach 275 i 285. Zdolne są one pomieścić 150 maluchów i są trzykrotnie tańsze niż przedszkole…